Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abba szeretném hagyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abba szeretném hagyni a fogamzásgátló szedését, fennáll annak a veszélye, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
A barátommal ugy döntöttünk, hogy abba kéne hagynom a fogamzásgátló szedését. Nem találkozunk annyit, hogy megérné és gyakran el is felejtem bevenni. Az utolsó tablettás héten közösültünk. Mennyi az esélye annak hogy esetleg terhes leszek ha most abbahagyom?

2014. márc. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ha védekeztek más módszerrel, akkor minimális, mint eddig
2014. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán védekeztünk. Vagyis csak megszakítással. De ez nem hiszem, hogy igazán védekezésnek számít.
2014. márc. 5. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

elfelejted bevenni?? akkor már most nem ér semmit...

amint abbahagyod, nem vagy védett, attól kezdve védekezni kell

2014. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néhányszor előfordúlt, hogy elfelejtettem és másnap reggel vettem be. Tisztában vagyok hogy ezután nem leszek védett, de folytatnánk az óvszeres megoldást. Viszont azt olvastam, hogy ha az utolsó héten volt együttlét akkor van esély a terhességre
2014. márc. 5. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó héten rendesen szedted, akkor nincs mitől félned.

Ha akkor is hagyogattál ki tablettákat, akkor van ok aggodalomra.


Arról meg, amit hallottál:

nem igaz. Valószínűleg azzal kevered, hogy ha az utolsó héten kihagyás történt, akkor ügyelni kell arra, hogy hogy folytatod a következő levéllel, ellenkező esetben se a szünetben, se a következő levél első hetén nincs 100 %-os védelem.

De ez rád nem vonatkozik, hisz úgyse folytatod, és akkor nyilván más védekezésre tértek át.

2014. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!