Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig él a sperma a hüvelyben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig él a sperma a hüvelyben?

Figyelt kérdés

A barátom elment tegnap bennem, szedem a fogamzásgátlót, de a doki írt nekem antibiotikumot.

A szeretkezés tegnap este volt, és az antibiotikumot ma reggel kezdtem szedni. Gyengíti annyira a hatását hogy gond legyen ma, vagy már nem élhetnek?


2009. dec. 13. 14:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra.
2009. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az antibiotikum sem veszi el rögtön a védettséget, ha beveszel egy tablettát, úgyhogy szerintem nem lesz semmi bajod. De ezek után csak gumival!
2009. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na meg persze az se mindegy hogy hanyadik napnál tartassz. Mivel csak kb. a 11-15 ig van a nagyon veszélyes idő de persze ez nem zárja ki hogy előtte és utána nem e lehet baj.
2009. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha abból indulok ki hogy az én gyógyszeremre az van írva hogy ha a első héten kihagyok egy szemet és az azt megelőző 7 napban szexuális kapcsolatom volt akkor gond lehet, akkor az az 1-2 nap elég kevésnek tűnik, szerintem tovább.
2009. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!