Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 24 évesen használhatok spirált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen használhatok spirált?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Semmiképp nem szeretnék hormonális fogamzasgátlót alkalmazni. Az óvszer kényelmetlen a hosszú távú kapcsolatomban. A Pharmatex és társai nem elég megbizható! Marad a spirál (vagy van más esetleg amit nem ismerek?). Azonban csak 24 vagyok és nem szültem még. Így is lehet használni?
2014. márc. 7. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász úgy is azt fogja mondani, hogy felesleges.
2014. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
több kellemetlenséggel jár a spirál és nem ajánlják olyannak,aki még nem szült,de a nőgyógyászod majd tájékoztat erről.
2014. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elvileg használhatod, de nem ajánlott
2014. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Többnyire azoknak ajánlják, akik már szültek...


Még a lea lehet még esetleg alternatíva.

2014. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lea? Az micsoda?
2014. márc. 7. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kisbarack10 ***** válasza:
van valami Y alakú rugalmas szilikonos valami asszem az 2 hónapig jó az orvos helyezi fel kérdezd meg én tabizok és beválik de van hormonmentes tabletta is :D amúgy miért nem akarsz tabit szedni?
2014. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok híve az ilyen keszitmenyeknek.. Legyen hormonális vagy hormonmentes, en inkább nem! Nincs baj vele, de en inkább akkor óvszert használok.
2014. márc. 7. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:

"- Doktor úr, maga rakta fel a spirált a barátnőmnek?

- Igen

- Akkor lenne szíves leszedni rólam?"


Most a viccet félretéve, miért biztosabb a spirál, mint

a tabletta? (Oké, nem akarsz hormonokat, ez logikus, és

egyet is értek veled, de a spirál mitől jobb?)

2014. márc. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs vele macera.. Gondolom en, aki meg sose használt.. Kicsit jobban beleasom magam a kérdésbe, mielőtt nőgyógyászhoz megyek!
2014. márc. 8. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!