Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Laurina fogamzásgátló szedések...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laurina fogamzásgátló szedésekor mennyi idő után alakul ki a védelem?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el szedni a laurinát. Mennyi időnek kell eltelni e ahhoz hogy kiegészítő védekezés nélkül lehessen nemi életet élni?
2009. dec. 13. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
a betegtájékoztatótól kérdezd, abban benne van..
2009. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nemtudjuk, mert a neten nincsen fenn a betegtájékoztatója így nemtudjuk megnézni helyetted
2009. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
olvasni én is tudok, olyanoktól kérdezem akik használják... a betegtájékoztató azt írja idézem: "az első szemet követően már kialakul a védelem" - na és mennyit követően? Azonnal? Azt erősen kétlem hisz menstruáció alatt kell bevenni, így nincs is mitől megvédenie....
2009. dec. 14. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne hari de te sem gondoltad komolyan a kérdésed ugye???

Ha benne van a betegtájékoztatóban és olvasni is tudsz akkor mi a gond?

Nincs két egyforma nő a világon, így a tabletta rád másként fog hatni mint xy-ra.

"első tabletta után hat" az annyit jelent, mint az első tabletta bevétele után hat, nem pedig a 8. vagy 15. bevétele után.

Ha nem bízol benne, várjatok egy hónapot, egy teljes levél bevétele és az első megvonásos vérzés után, ill. amikor elkezdted szedni a második levelet akkor menjen az "erezd el a hajam".

Így már biztos a védelem.

Olvasni tudsz, de értelmezni nem.

2009. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egy tabletta cirka 30 perc alatt szívódik fel a gyomorban.
2009. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Én most voltam a nőgyógyászomnál és ezt a tablettát írta fel, és azt mondta, hogy ahogy elkezdem szedni 10 napig nem véd, tehát védekezzünk óvszerrel is! Bár a betegtájékoztatón az van, hogy már rögtön véd, de azért jobb az óvatosság :)
2009. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát lányok, majd kiderül :D
2009. dec. 30. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem se mondott semit ról a doki de én hitem a betegtájékoztatónak :D de azért egy orvos ismerősöm elmondta h a mai modern gyógyszerek 1hét után teljesen biztosak. 1 a menzesz első napján vettem be rá egy hétre akció és nem volt probléma :)
2010. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálam se volt szerencsére:P
2010. jan. 21. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:
a papíron az van h rögtön az első naptól ha menzesz első napján beveszed, ha a 2-5. között akk még 7 nap. a dokim azt mondta, két hét. akkor most mennyi?
2010. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!