Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lelohadok mikor elkezdem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelohadok mikor elkezdem letekerni az óvszert, ritka, hogy sikerüljön a sex és ne lankadjak le a gumiban.52mm-s óvszert használok . Mondos sensitivet és elég nehéz is felhúzni. Nehezen jön fel és szorít. Alábbi megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Megoldás lehet 52-s helyett 56mm-s óvszert használni?

5 centiméter átmérőjű , 14cm kerületű . 18 cm hosszú péniszre 52-s vagy 56-s óvszert inkább? Melyik durexet ajánlanátok , úgy tudom azok 56mm-k.



2014. márc. 9. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám, próbáld ki a durex Elitet.
2014. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben..és ez lehet baj ,hogy 52mm-s kicsi lenne. és hogyha nagyobbat próbálok menni fog?
2014. márc. 9. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 14 cm a kerület, hogy lehet 5 cm az átmérő? Általános iskola 3. osztály. Inkább tanulj, ne dugj.
2014. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Belekötni és leszólni a legkönnyebb.. ha kicsit is arra koncentrálnál és azért lennél itt hogy segíts a válaszban.. akkor nem akadnál fent ezen mert tudnád hogy úgy értem , hogy az átmérő (szélesség) 5 cm . Körbe megmérve 14 cm .
2014. márc. 9. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
A szélesség nem ugyanaz, mint az átmérő
2014. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a lényeg ugyanaz marad. 14 cm vastag.
2014. márc. 9. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
14 vastag??? Arra nincs gumi. Elefánt töcskölőre nem adnak.
2014. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
A kérdező olyan sötét, mint az éjszaka
2014. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!