Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal lefeküdtünk, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lefeküdtünk, de nem ment el bennem. Mégis félünk, mert az előcseppek is okozhatnak terhességet. Vettem be Escabelle tablettát /kb.24óra múlva/ Barnás foltok a bugyimon. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
majd pár hét után kiderül
2014. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ráadásul anyukám is megtudta, és nagyon félünk, hogy eltílt minket
2014. márc. 9. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha vettél be esemény utánit, akkor kizárt a terhesség.


Viszont inkább húzzatok gumit, mert az esemény utánit csak félévente egyszer lehet.

2014. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vettem be /kb 24óra után/ de termékeny állapotban voltam akkor! És jelentkeztek nálam: alhasi fájdalom, fejfájás/idegesség miatt is/ barnás foltok /hüvelyi úton/és nem tudom, hogy a gyógyszer mellékhatásai meddig tartanak. Kb. 2hete vettem be
2014. márc. 9. 13:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg is érdemlitek, ha eltilt titeket egymástól, hisz amíg nem tudtok felelősségteljesen szexelni, a párkapcsolathoz sem vagytok elég érettek.

Lehetsz terhes, hiszen az esemény utáni sem 100%-os, viszont nem valószínű, hogy az vagy. A barnás foltok valószínűleg a tabletta hatásával vannak kapcsolatban.

2014. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az Escapelle, nem?

Amúgy szerintem nem lehetsz terhes, csak a hormonbomba miatti dolog ez.

2014. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen escabelle
2014. márc. 9. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg csak gratulálni tudok, hogy eseményutánit vettél be. Akkor minek szexeltetek??? Miért nem gondolkodsz? Esemény utánit akkor KELL bevenni, ha "baleset történt", nem pedig gumi nélküli szex után, aminek vége sem lett. Az esemény utáni komoly dolog, igen komoly bajokat tud a későbbiekben okozni (konkrétan meddő is lehetsz miatta), úgyhogy nem szabad kapkodni, mint a cukrot, csak mert felelőtlen vagy és rástresszelsz a dolgokra.


Nem azért, hogy bátorítsalak, de az "előcseppeknek" igen kis esélyük van teherbe ejteni. Ahhoz, hogy teherbe ess több millió rendes spermára van szükség, nem előváladékra, de természetesen előfordulhat. A volt barátnőmmel, mielőtt tablettát íratott fel magának, hónapokon keresztül szexeltünk pusztán megszakításos módszerrel. Kevesebb rá az esély, mint amennyire rá görcsölsz, de pont a balesetek elkerülése végett, és kényelmes szex miatt nem tanácsos csinálni. Inkább írass fel te is tablettát, ha a gumit nem szeretitek. De ne kezdj el rögtön eseményutánizni, ha nem történt semmi, mert marhaság.

2014. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod, hogy az ovuláció mikor volt. Az esemény utáninak viszont sok mellékhatása van. Erre még ráerősít a stressz. Nyugodj meg, meg fog jönni.
2014. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8. as válaszoló: tudom, és belátom,hogy ez felelőtlenség volt, de hidd el én sem szeretnék erre rászokni. Egyszerűen megijedtünk. Nem akartuk,hogy bennem menjen el, meg is beszéltünk,csak hamarabb elment a kelleténél.
2014. márc. 9. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!