Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelent? 2hete lefeküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? 2hete lefeküdtem a barátommal. Nem védekeztünk, de figyeltünk arra h ne menjen el bennem. Ki is vette, de mint kiderült termékeny állapotban voltam, ezért vettem be Escabelle tablettát rá kb.24órával.

Figyelt kérdés
2napja barna foltok, ma pedig rózsaszín hüvelyváladékot fedeztem fel a bugyimon, és nem tudom ez mit jelent. Negatív komikra nincs szükségem!

2014. márc. 9. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs semmi gond és csak a gyógyszer egy általános "mellékhatása". Beszélj a nőgyógyászoddal, aki tud neked értelmes választ adni.
2014. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
megerdemled qva
2014. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:)
2014. márc. 9. 21:38
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az előző válaszadótól ezt a választ, de azért figyelmébe ajánlom a helyesírási szótár használatát.
2014. márc. 9. 21:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Még valakinek tapasztalat? vagy hasznos tanácsa?
2014. márc. 9. 21:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minden nőnek másként reagál a szervezete egy-egy gyógyszerre, és csak az orvosod tudhatja milyen mellékhatásokra számíthatsz a vizsgálatok alapján, amiket elkészített. Sajnos mást nem tudok mondani, ami segítene. 1-es voltam.
2014. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:)anyukám azt mondta például,hogy szerinte meg fog jönni,mert ez annak a jele, de persze még mindig van bennem félelem.Rózsaszín...és ez nekem nagyon szokatlan!
2014. márc. 9. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet. :) Nincs biztos, de ne ijedj meg az a fontos.
2014. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát sajnos ilyenkor ez szinte elkerülhetetlen, de azért megpróbálok:)
2014. márc. 9. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:

milyen anyuka az aki nem engedi, hogy fogamzasgatlot szedj, de helyesli, hogy kislanya terhesseg megszakito tablettat vegyen be?


ja, hogy nem szedsz fogamzasgatlot, mert nem komoly a kapcsolat?! grat mindharmotoknak eszlenyek

2014. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!