Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véleményt szeretnék kérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt szeretnék kérni, szedem a tablettát és most volt a 7 napos szünet ma kéne bevennem az első szemet de nem tudom lehet baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
az első szemet ma kéne bevennem de sajnos egyéb okok miatt nem tudom bevenni,csak holnap és majd este a szokásos péntekit. megkérdeztem a nőgyógyászomat hogy ilyenkor kell-e + védekezés, azt mondta hogy ha 36 órán belül NEM venném be, akkor kéne, de én még 14 órán belül beveszem,és a hétvégén kb.szombaton már lenne együttlét is. Volt már valaki hasonló helyzetben? Most akkor védekezzünk is vagy ne?:S
2014. márc. 13. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem nem ártana az 1. levél végéig.
2014. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le van írva a betegtájékoztatóba!! Ha a szokásos időponthoz képest 12 azaz TIZENKÉT órán belül veszed be, akkor nem probléma, ha később, akkor védekezni kell még egy hétig, valamint ha az elmúlt egy hétben szeretkeztetek, akkor is megnő a terhesség esélye. Kérlek, olvasd már el a betegtájékoztatót mielőtt tabizol! Eleve nem értem, ki kockáztat ilyenen??
2014. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!