Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10. Napja késik. Lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. Napja késik. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

02.21 - en történt az aktus, óvszerrel. Attól függetlenül a várt után 2-4-6 után különböző teszteket csináltam. (xepil, predict, meg egy rossmannosat). Mindegyik negativ lett. A peteérésem kb. 20-n lehetett. Nem stresszeltem, nem szedtem gyogyszert sem amitől késhetne. Esetleg az számíthat, hogy nemrég kezdtem el nemi életet élni? Szerintetek nagy a baj?

19/L



2014. márc. 15. 18:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyi, hogy nem érzek semmi különöset: nincs haspuffadás, mellfeszülés, szúrkáló érzés.
2014. márc. 15. 18:41
 2/15 anonim ***** válasza:
Terhes vagy...
2014. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Most is stresszelsz, nem? Különben nem írnád ki.


Ha az elejétől a végéig használtátok úgy ahogy kell és nem is szakadt ki, akkor nincs miért aggódnod.


Bármitől késhet. Különösebb ok nélkül is, mivel egész egyszerűen nem vagyunk gépek.

2014. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmi nem nyújt 100 százalékos védelmet. Hiába jön a rosszmájú komment kedves első :)
2014. márc. 15. 18:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent azert irtam ide, hatha volt valaki hasonló helyzetben, de ugy latszik folisleges volt.
2014. márc. 15. 18:50
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor valóban felesleges volt, ha nem hiszel egy válasznak sem.


Valóban nincs 100 %-os védekezési mód. De ha azt hiszed, hogy gumi használata mellett úgy is teherbe eshetsz, hogy jól használtátok, nem szakadt ki, nem csúszott le, nem vette fel túl későn és nem vette le korábban a kelleténél, akkor tévedsz.

Pont ez a gumi egyik előnye, hogy ÉSZREVESZED ha baj van!


És, de: sokan járnak úgy, hogy késik és mégse terhesek. Megesik, nagyon is gyakran.

2014. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

és 21. óta nem szexeltél senkivel?

mert teljesne mindegy hogy akkor ha rendben volt a szex ovszer sem szakadt ki, és nemvolt gumi nélkül csak egy kicsit beteszem dolog sem, mert gyakorlatilag ha ez után vagy előtt bármikor volt hasonlo akkor siman elhetzs terhes.

10 nap rengeteg.

nemvagy mar total tini.

a tehrességi tezstek alapbol legalább 2 hét után tudjak cska kimutatni, szal hiába pistél már rá most 5 db ra értelme nemvolt sok.

a szexualis életedbe ekresd a lehetséges védekezési hibákat.

2014. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
21 ota szerintem eltelt boven a 14 nap.. Nem teszteltem koran. Vart menstruacio utan 2.nap, 4.nap, 6.nap koran lenne?..
2014. márc. 15. 19:21
 9/15 A kérdező kommentje:
Azota pedig nem volt nemi kontakt sem.
2014. márc. 15. 19:22
 10/15 anonim ***** válasza:

de nem ez az érdekes te!

hanem hogy szexeltél e más időpontban csekélyebb védekezéssel?

mibl gondolod hogy csak ezen az egy napon eshettélteherbe?!

2014. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!