Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert sírok folyamatosan?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert sírok folyamatosan? Lehet ez a fogamzásgátló miatt?

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdetem szedni a fogamzásgátlómat az elején semmit nem éreztem másnak. 2 hónap utan egyszer csak rám jött egy sirogorcs a semmi miatt. Ültünk a tv elott es csak sírtam es sírtam abba hagytam nagyjából 10 percre es ujra kezdtem. Utána nem volt semmi gondoltam csak egyszeri alkalom volt. Az elmúlt 2 hétben viszont minden apróságon veszekszek vele. Tudom hogy igazabol semmi sem történt de annyira felidegesit hogy legszívesebben felforgatnam az egész szobamat osszetornek mindent es folyamatosan sírok. Ma például azon kezdtem el sírni hogy azt mondta hogy jövő hétre esőt mondanak. Fog ez változni? Mit tudok csinálni? Nem szeretek igy viselkedni de nem tudom leállítani :( tudom hogy kifog tartani mellettem a barátom nem attól felek de akárhányszor veszekszek vele mindig megbantom ami utána megrosszabbul esik. 19/L

2014. márc. 16. 17:05
 1/4 anonim válasza:
igeeen
2014. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti a tabi miatt van. Sztem írass másikat
2014. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet a tablettától. Gyakori mellékhatás a hangulatingadozás, sőt, előfordulhat depresszió is.

Kérj másik fajta tablettát, ha az sem válik be, akkor érdemes elgondolkodni, hogy biztosan megéri-e szedni.

2014. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, megoldódott már a problémád? Látom, hogy ez már egy régebbi kérdés, de nekem most adódtak ilyen problémáim. Eddig nem voltak problémáim a ,,menzesz hisztivel,, vagyis.. nem voltam különösen érzékeny azokban az időkben de az utolsó pár alkalommal engem is ilyen oktalan sírás gyötör. lehet, hogy nekem is a fogamzásgátló, de már régebb óta használom (8-9 hónapja) de csak most jelentkezett ez a dolog. köszi a választ :)
2015. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!