Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt a gumi, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt a gumi, de még időben észrevettük, nem benne mentem el. Szerintetek szükséges így a 72 órás, vagy nem?

Figyelt kérdés
14 napja van még a lánynak a menzeszig.

2014. márc. 17. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Előváladéktól is lehetsz terhes úgyhogy ha nem akarsz gyereket rohanj 72órásért!!!! Még holnap se késő elmenni!!
2014. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges. Kicsi a terhesség esélye és a szervezetének se tesz jót.
2014. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha pont 14 napja van a lánynak, akkor PONT a legtermékenyebb időszaka van éppen.


Rajtatok áll, hogy ez mennyire ijeszt meg, mennyire lenne katasztrófa egy gyerek.


Én nem venném be, de csak azért, mert megtartanánk, ha besikerülne.

2014. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bevetted végül?
2014. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Én nem venném be és hasonló esetben nem is vettem be.

Bár nem terveztük a babát és a kapcsolatunk is friss volt még, én mondtam a barátomnak, hogy ha esetleg terhes leszek, én megtartom. Ennek ellenére mérlegeltünk és nem vettem be.

Ő orvos, így megbíztam benne.

2014. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Irattunk, és be is vette. Remélem így már meg nyugodhatunk:) Köszi mindenkinek! Ha esetleg valakinek kellene, 6000 Ft-ba kerül, és a nőgyógyászaton írták fel végül.
2014. márc. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!