Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken délbe vettem be az utolsó szem antibiotikumot előtte hétfőtől délben. Pénteken este màr nem kell kiegészítő vagy szombattol legyen csak kiegészítő nélkül?
2014. márc. 18. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem menj biztosra, és pénteken még legyen kiegészítő védekezés.
2014. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyértelműen pénteken még legyen kiegészítő védekezés,jobb a kis kellemetlenséggel járó gumi,mint egy esetleges baba! :) Én pont ugyanígy voltam 3 hete,én annyira biztosra akartam menni,hogy 2 hétig is kitoltam a kiegészítő védekezést, amiatt mert mindenhol mást olvastam ezzel kapcsolatban,volt ahol az aktuális hónapot írták végig.
2014. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!