Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hete veszítettem el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahaha..no kérdése:

Egy hete veszítettem el a szűzességem a barátommal. Megszakításosat alkalmaztuk, de mivel nagyon jó önkontrollja van, jó pár másodperccel előbb vette ki és a hasamra ment el?

Figyelt kérdés
Többször is lefeküdtünk már, volt hogy gumival, volt hogy megszakításosan, de mindig időben vette ki. De mégis kicsit aggódok, mert az előválladék nálam általában nagyon sok, utána mindig elmentünk tusolni, meg előtte is természetesen. Elszeretnék menni nőgyógyászhoz, és felszeretnék íratni egy 72 órás tablettát, de nem tudom ez mennyire lehet késő. Az előváladék mennyire lehet veszélyes? Komoly válaszokat kérek.

2014. márc. 25. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"De mégis kicsit aggódok, mert az előválladék nálam általában nagyon sok"


Nálad??

2014. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy vélem hogy igen, nálam. Mivel ujjazás közben is eléggé nedves vagyok, és szeretkezés közben is eléggé "tocsogok".
2014. márc. 25. 19:44
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

Előváladék a pasiknak van, neked nincs, ez az egyik.


A másik: változó, hogy melyik férfinek mennyi spermium található benne, van, akinek semmi. Ehhez hozzátartozik az is, hogy minden nő máshogy működik, egyesek azonnal, míg mások évek alatt esnek teherbe (tehát több próbálkozásra van szükségük).


Én egyébként szinte minden pasimmal így védekeztem, semmilyen más eszköz nem vált be. Nem aggódtam igazából emiatt soha, viszont ha te aggódsz, akkor írass fel tablettát!

2014. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.


De hogy jön ide a hüvelyi váladék?? Nem abban van spermium :D

2014. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Könyörgöm, használjatok gumit, vagy köttessétek el magatokat, mit bánom én, csak ne szaporodjatok!
2014. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

gratulálok, hogy beléptél 2 táborba is! a helyesen írni nem tudókéba és a szexről SEMMIT nem tudó, de azt bőszen gyakorlókéba.


1. a megszakítás nem véd semmitől, simán lehetsz tőle terhes.


2. olyan nincs, hogy időben vette ki, mert attól, hogy nem ment el beléd, még előváladék juthatott beléd, amitől lehetsz terhes.


3. nőknél NINCS előváladék... az a puncinedv, amire te gondolsz, és még jó, hogy van, különben szárazon fájna. ja, és a saját nedvedtől nem lehetsz terhes.


4. hiába tusolsz, akkor is lehetsz terhes. de legalább ügyeltek a higiéniára...


5. 72 órás tabletta nem macigumicuki, hogy csak úgy bekapj egyet. teljesen felkavarja a szervezeted, és tényleg csak indokolt esetben írja ki a doki.


6. a 72 óra az 3, azaz három darab nap. mivel te egy hete (7 napja) vesztetted el a szüzességed, ha akkor teherbe esetél, akkor a 72 órás tabletta teljesen felesleges.


7. az előváladék nem olyan veszélyes, mintha elmenne benned rendesen, de elég lehet ahhoz még, hogy teherbe ess. nem egy ismerősöm lett terhes a megszakításos védekezés miatt.

2014. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

6-os!


Azért te se lehetsz túl felvilágosult...


Ha nem tudnád (mert ezek szerint nem tudod), a megszakításos közösülés is a védekezés egyik formája, ahogy még több olyan is van, ami szinte egyáltalán nem véd (sokak szerint).


Ajánlom, hogy nézz utána ezeknek, mielőtt leszólsz bárkit!

2014. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

#7: ajánlom, olvass utána eme "védekezési" módszer hatékonyságának!

Aztán utána oszd az észt!

Arról nem is beszélve, hogy elég, ha csak egy negyed másodpercet elkésik, ott a baj.

2014. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

van okod aggódni

ez nem védekezés...még hogy jó önkontrollja van? hahaha

honnan is tudod, hogy időben volt? hogy az előváladék nem tartalmazott spermiumot?


lehetsz terhes


1 hete így szexeltek...az 168 óra...a 72 órás nagyon elkésett...


azért menj nőgyógyászhoz, hogy felvilágosítson a védekezésről


jah, a fürdés sem védekezés, attól még megtermékenyülhettél

2014. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
# 7, a megszakításos módszer, nem védekezés. Mindenhol feltüntetik, hogy azok használják, akiknek nem gond, ha becsúszik a gyerek.
2014. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!