Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 2ik hónaptól már véd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2ik hónaptól már véd a fogamzasdatló, teljesen?

Figyelt kérdés
jangee nevu fogamzasgatlot szedek.elso honapot is pontosan szedtem be...

2014. márc. 26. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ott van a kis tájékoztatón, nem kufircolni kéne folyamatosan, hanem kicsit okosodni. Nem hiába adják azt a szart.
2014. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam atajekoztatot es nem volt benne!!sot neten is raketestem ott sem irta...orvosom pedig nem vilagositott fel.plusz ovszerrel vedekezunk....csak most becsuszott egy baki..ja es valaszokat kertem nem kioktatast.
2014. márc. 26. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első héttől véd, de azért jobb vele várni szerintem a második levélig.

A tájékoztató pedig szerintem kicsit hiányos, de igen benne vannak a fontosabb dolgok.

2014. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szoval akkor ,most van mitol tartanom ?mert ilyenkor meg nem teljes a biztonsag?
2014. márc. 26. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg de teljes a védelem. Csak ugye a szervezetednek is meg kell szoknia a gyógyszert. De ha ennyire nem vagy benne biztos kérdezd meg a dokidat.
2014. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ertem,köszönöm szépen!ismeröseim mind aztmondták ,h a masodik leveltol,mar vedelmet nyujt..es en akkor a masodik level elejen jartam!
2014. márc. 26. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló tájékoztatója tartalmazza ezt az információt...

úgy szól, hogy ha a menzesz első napján kezded el szedni, akkor az első naptól védett vagy

ha a menzesz 2-5. napján, akkor kell egy hét kiegészítő védekezés


akkor? ha ezek szerint jártál el és megfelelően szedted, nem volt kihagyás, nem volt hányás-hasmenés, akkor védett vagy

2014. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor kezdheti el az első csomag szedését?

- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban

A Jangee filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Jangee filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia.

[link]


mi ebben a nem érthető vagy hiányos? semmilyen második levél meg ilyesmi...világosan le van írva minden

2014. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,koszonom.szepen.nem talatam ezt benne.de koszonom h felhivtad ra a figyelmem!
2014. márc. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!