Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruacio megjovese elott 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruacio megjovese elott 1 nappal ugye kisebb az eselye a teherbeesesnek?

Figyelt kérdés

meg mielott leharapnatok a fejem nem azert kerdem,mert vedekezes nelkul szeretnek szeretkezni,csak erdekelne,mert ugy hallottam

koszonom a valaszokat:)


2009. dec. 17. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de ez egyénenként változó. Van akinek pont akkor van a legnagyobb esélye.
2009. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Garantáltan sokkal kisebb az esélye. A szervezet hormonváltozása miatt. Ha érdekel akkor egyszer majd leírom egy kérdéshez és bemásolom, vagy akár ide is beírhatom a ciklus alatti női hormonváltozást, de ameddig nem kérdezik nem okoskodom :)
2009. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen. kisebb.
2009. dec. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet spontán peteérés is. Nekem is mensi előtt 1 nappal van (az esetek 80%ban), tehát saját magammal is bizonyíthatom, hogy nem mindenkinél kisebb az esélye. Nálam pl akkor a legnagyobb.
2009. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm olvassatok már utána ennek a spontán peteérésnek. Hiába magyaráztam eddig százszor, hasztalan volt, talán a saját szemeteknek majd hisztek.
2009. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na jó, vonatkoztassunk akkor el a spontán peteéréstől. a tény akkor is megmarad, h ha vki nem védekezik, akkor lehet terhes. pl. akinek még rendszertelen, annak nem javasolt, mert lehet terhes. pl. nekem is amig nem szedtem a tabit, szinte mindig változott. ha elutaztam vhova, előbb jött meg. ha idegeskedtem vmin, előbb jött meg, stb. szoval ez nem biztonságos módszer. ha nem akarsz gyereket, akkor hasznalj ovszert, vagy szedjel tabit.
2009. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!