Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló mellett szeretnék meggyőződni arról hogy tuti nem vagyok terhes, megfelelő az aktust követő 14. napon tesztelni?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, jelentkezett a köztes is, most múlik el, de van egy-két érdekes tünetem ezért inkább tesztelnék.Holnap lesz 13-14 napja hogy együtt voltam a párommal. Ha terhes vagyok már a reggeli vizeletből kimutatja nem?
2014. márc. 29. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak ha a legérzékenyebb fajta teszttel csinálod. Ha nem az érzékenyebbik fajtával, akkor még ennyi nap után sem biztos.

A biztosabb mindig akkor, amikor az ideje lenne a vérzésnek.

2014. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de amint írtam a vérzésem most múlt el
2014. márc. 29. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a köztes vérzésed múlt el.

A köztes vérzés, az az, amikor valakinek a fogamzásgátló melletti megvonásos vérzésén kívül a két vérzéses időpont között jelentkezik köztes vérzés is.

Akkor neked a megvonásos vérzésed múlt el, nem a köztes vérzésed.

Nem mindegy.

Amúgy meg érzékenyebb teszttel akár már most is tesztelhetsz, de inkább várj még pár napot és utána reggeli vizeletből.

2014. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nem pontosan írtam. Tehát rendesen jelentkezett a megvonásos is, de már nem bírom idegekkel a tünetek miatt. Tartósan beteg kisfiam van,nagyon nem szeretnék másik gyereket most :(
2014. márc. 29. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, megcsinálhatsz holnap reggel egyet, de ha negatív lesz, azért inkább pár nap múlva ismételj.

De egyébként a tüneteket teljesen más dolgok is okozhatják. Nagyon sok terhességi tünetet produkál egy hormonális probléma vagy szimpla, vírusos fertőzés, esetleg gyomor-emésztési probléma.

2014. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!