Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor van esélye az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van esélye az óvszer elszakadásának? Túl feszes, vagy túl laza esetében inkább?

Figyelt kérdés

Fel tudom húzni levegő nélkül, de nem megy olyan könnyen az 56-os durex. Nagyobb méretet pedig nem találtam még, mert csak hosszban mások általában, és nekem szélességben kellene.

ui: mysize-ról azt hallottam vastag, és nem sokminden érezhető.



2014. márc. 29. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
az a jó, ha a vége ruganyos, és nem feszül, ha feszül, tuti hogy elszakad... tapasztalat
2014. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

durexből van XL-s, én szexshopban vettem. Szélességre nem írja sokkal nagyobbra, de akinek vettem, azt mondta sokkal jobb, nem szorítja.


A kérdésre válaszolva pedig, a túl feszes szakadhat, a túl laza meg lecsúszhat (le is csúszik)

2014. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!