Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is van esély arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is van esély arra, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Picit több, mint 1 hónappal ezelőtt együtt voltunk a barátommal.Akkor kellett volna megjönnie a mensimnek. Rendesen védekeztünk, nem volt bennem gumi nélkül, nem szakadt ki a gumi, sőt, amikor elment, akkor is kivette. De utána sem jött meg. 2 hét után teszteltünk, mert paráztunk, bár ha ésszerűen belegondol az ember, nem volt miért. A teszt negatív lett. Viszont azóta sem jött meg a menzeszem...kb 4 napja barna pecsételő vérzésem van, és gőzöm nincs, hogy ez mi? Eléggé rendszertelen a menzeszem, de hogy ennyit késsen, most pedig ez...értelmes válaszokat, pls.

2014. ápr. 5. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvossal jobban járnál, mint a találgatásokkal.
2014. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Az lenne a legegyszerűbb és gyorsabb ha elmennél egy dokihoz,mint hogy itt várod a válaszokat.

A doki megvizsgál ő megmondja mi lehet a baj.

Barna pecsételő vérzés jelentheti a menszi közeledtét is. Ha normálisan védekeztetek es nem szakadt el akkor én szerintem nem vagy terhes.

Viszont akkor is azt irom menj dokihoz.

2014. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 manó1235 ***** válasza:
Ha rendesen védekeztetek nem lehetsz terhes, am meg a teszt 2 hát után tuti nem mutat semmit annak minimum 1 hónap kell. Sztem is menj el az orvoshoz az a legbiztosabb.
2014. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!