Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Február 18-án voltam a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Február 18-án voltam a barátommalmal, de csak, ujjal volt akkor abban a hònapban is menstruáltam, márciusban is..5 tesztet csináltam mind az 5 db Negativat mutatott. Hihetek ezeknek a dolgoknak?

Figyelt kérdés
a Negativat válaszokkal kiméljetek,azért kérdek ilyen dolgokat mert Nincs kitöl megkèrdeznem, ès Nincs kivel megbeszéljek ilyen dolgokat Sajnos
2014. ápr. 9. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul, megujjazott a pasid és az a kérdésed hogy terhes lehetsz-e?

Háááát, a wc-csésze után tuti második vagy a terhes lehetek-e versenyben.....ráadásul ha már 5 tesztet is vettél és mind az öt negatív, akkor itt mit vársz? Nem vagy terhes :)

2014. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lol.. Megujjazott és azthiszed terhes vagy??? 5 teszt? Oh my god why??
2014. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mi a bajod? Egyáltalán honnan veszed, hogy terhes lehetsz? Az egy dolog, hogy nincs kitől megkérdezned, és nincs kivel megbeszélned, ezt nagyon sajnálom, NA DE ÁLTALÁNOS ISKOLÁBA SE JÁRTÁL?
2014. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!