Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy gyógyszer mellett eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
2 éve szedek fogamzásgàtlót (jangee 0,3). Az elmúlt másfél hónapban azt tapasztaltam, hogy folyamatosan fájnak a melleim (de csak érintésre, olyankor mintha le akarnának szakadni), kivéve amikor menstruálok, mert olyankor semmi bajom. Amióta ezt èszleltem 2 gyógyszermegvonásos vérzésem volt, mind a 2 napra pontosan megjött, talán egy kicsit több volt mint szokott, de ezenkívül semmi fura nem volt. Azt olvastam, hogy a fogamzásgátló mellékhatása is lehet, de annyira félek a terhességtől, hogy nem merek tesztet csinálni. Most múlik el a jelenlegi mensim és tegnap óta olyan mintha meg lenne duzzadva a méhem, ilyen még soha nem volt. A tabit rendesen szedtem, szóval reménykedek hogy nem lesz baj. Ti mit gondoltok?
2014. ápr. 9. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy muszáj lesz tesztelned, mert másképp úgysem szabadulsz meg a gyanútól meg a félelemtől.
2014. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi esellyel lehetseges teherbe esni gyogyszer mellett, de ha volt verzes, akkor nem hinnem, hogy megtortent. Ellenben a ket eves szedes es a nyilvanvaloan felborult (vagy felborulo felben levo) hormonrendszer miatt mindenkepp menj el orvoshoz. Lehet, hogy szunet kell vagy valami masra valtani, de ezt oneki kell eldontenie.
2014. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon remélem, hogy "csak" a hormonok szórakoznak velem.
2014. ápr. 9. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

én 1 év után éreztem azt, h baj van, pedig rendesen szedtem be én is mindet.

Nekem a vérzés idején úgy görcsölt a hasam, mintha menszeszem lenne, meg szúrt is. Mondta a doki, h a szervezet mindig másképp reagál a gyógyszerre.

De tesztet én sem mertem csinálni..

2014. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt a "nem merek tesztet csinálni" dolgot nem értem. A teszt rakja beléd a gyereket? Ha benned van a gyerek, de nem tesztelsz, akkor lehet, hogy magától elmúlik? Csak a teszttől lesz biztos? Vagy mi?
2014. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Nem a teszt rakja belém a gyereket, de hidd el, hogy azok között a lányok között, akik még nem szeretnének babát, de a terhesség gyanúja megvan, nem én vagyok az egyetlen, aki fél megcsinálni. Egyébként remegő gyomorral, de csináltam egyet ma délelőtt és egyértelműen negatív lett. Így viszont végképp nem értem mit szórakozik velem a szervezetem, remélem a nőgyógyászom tud valami válasszal szolgálni...
2014. ápr. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!