Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhessêg előjele, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhessêg előjele, vagy premenstruacios tunet?

Figyelt kérdés
Masodik level fogamzasgatlotabit szedtem be,mindig pontosan..nem hanytam,nemvolt hasmenesem.A parom nem ment egyszer sem el bennem,de egy kicsi kerulhetett ram.Ma hanyingerrel keltem,picit faj a mellem,2nap mulva kell megjonnie!!

2014. ápr. 12. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség előjele is.
2014. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fogamzasgatlo mellet lehetseges?
2014. ápr. 12. 11:43
 3/5 anonim válasza:
megjött már? nekem is a 2. levél után van ez vagyis előtte is éreztem magam rosszul de mára ez elmúlt mert állítólag csak nem jó nekem az a fogamzásgátló amit szedek. normálisan megjött az első levél után úgy hogy szerdán hagytam abba és szombaton. tegnap is megjött vagyis azt hittem erre volt pár csepp azóta semmi, komolyan aggódom!
2014. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem mêg nemjõttmeg...holnap kell megjõnnie:( majd irj ,h mi lett a vêge.remêlem semmi baj ên is nagyon izgulok...
2014. ápr. 13. 09:09
 5/5 anonim válasza:
nekem hálistennek megjött!! neked is biztos megfog! majd írd le te is hogy minden rendben-e
2014. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!