Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lefekudtem a baratommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefekudtem a baratommal es lecsuszott a gumi. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Beleevezett a gumiba es mikor kihuzta lecsuszott. Ovatosan huztam ki, hogy nehogy akarmi bent maradjon de felek, hogy szex kozben is csuszkalt es mikor elelvezett kifolyott es ugy csinaltuk tovabb..Anyukamnak ma rogton elmondtam, holnap megyunk orvoshoz esemeny utaniert de felek, hogy nem hasznal es abortuszra kell mennem.
2014. ápr. 13. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem használ az esemény utáni? Nem Sarah COnnor vagy kislányom, hanem egy átlag ember. Ilyen nincs, hogy ne használna. Nem kell abortusz, nyugi.

Amúgy a barátod meg vehetne szűkebb névleges átmérőjű gumit, ha így csúszkál róla lefelé. Vagy izgasd fel jobban, hogy ne lankadjon a pénisze.

2014. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
használni fog.
2014. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Még, ha beléd élvezett volna sem lenne 100%, hogy összejön a gyerek.

2. Miért ne hatna a gyógyszer? Nem véletlen hívják "72 órás" tablettának is.


Minden lehetséges intézkedést felsoroltál, szóval én maximum az ügy lefolyása utánra javasolnék annyit, hogy amennyiben 18 már megvagy, beszélj a szüleiddel és kezdjél el szedni fogamzásgátlót a későbbi riadalmak elkerülésére.

2014. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Beszeltem a szuleimmel, anyukammal megyunk holnap orvoshoz esemeny utaniert es a fogamzasgatlot is elkezdem. :) Imadkozok, hogy minden rendben legyen.
2014. ápr. 13. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:

a 72 órás sikerességében fontos a mihamarabbi bevétel, szóval miért vártok holnapig?

vasárnap van, de ügyelet?


nőgyógyászhoz nem kell anyukád...sem az eseményutánihoz, sem a fogamzásgátlóhoz

2014. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy kis faluban lakok es nem jarnak vasarnap buszok. Kulfoldon elek..

Anyukamnak tobbszor volt abortusza, 2x vetelt el es segit amiben tud. A bolhabol csinalok elefantot, de nem szeretnek egy artatlan eletet buntetni egy baleset miatt.

2014. ápr. 13. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Használni fog.
2014. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb 30 oraval az aktus utan jutok gyogyszerhez.
2014. ápr. 13. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nagy büdös pofon kellett volna neked! Agyatlan hülye!
2015. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!