Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Trombózisveszély miatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trombózisveszély miatt nem szedek hormontartalmú fogamzásgátlót. Az óvszerre nincs mindig pénzem és kényelmetlen. Ezt a fogamzásgátló módszert találtam ki. Nagy hülyeség vagy viszonylag magas védelem?

Figyelt kérdés
Mikor menstruálok, akkor a barátom belémélvez, azonban használunk spermicidet(Pharmatex). Miután elmúlik a menstruációm, akkor megszakításosan és továbbra is spermicidkrémmel védekezünk. Ovulációm előtti és utáni 3 nappal és természetesen peteéréskor óvszert használunk. Utána ugyanaz, mint ezelőtt: spermicid+megszakítás, majd ismét vérzés következik. Mit gondoltok?
2014. ápr. 13. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jó ez
2014. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zsenikém, először ezt olvasd el: [link]
2014. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ne mond, tudom, hogy dupla peteéréssel bármikor teherbe eshetek, de nálam ez 5 év alatt kétszer fordult elő, normális ciklusnál menzeszkor a legkisebb az esély.
2014. ápr. 13. 21:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor talán ha gumira sincs pénzed, talán el kéne gondolkoznod rajta, hogy esetleg rossz a prioritási sorrended. Ha neked megéri bekockáztatni egy terhességet egy olyan módszerért amivel vagy olyan egoista, hogy azt hidd, hogy tökéletes védelem a gumi/fogalmazásgátló helyett, akkor talán meg is érdemled ha teherbe ess.
2014. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha rendszeres a ciklusod, és jól ismered a saját tested, akkor ez járható út. Viszont elég macerás, és ha elszámolod magad, akkor adódhatnak problémák.


Ui.: Menzesz alatt nem egészséges szexuális életet élni.

2014. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, az utolóiratoddal nem értek egyet, szerencsére semmilyen fertőzést nem kaptam még el, nem volt gond még belőle, vigyázunk, higiéniára ügyelünk.

Talán jobb lenne, ha mondjuk menzeszkor is megszakítanánk?

Szeretném egyre kevesebbre csökkenteni a rizikófaktort, hogy ne a minőség rovására menjen.

2014. ápr. 13. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a Pharmatexet is max. megszakítással ajánlják? Jó pár nő esett már teherbe Pharmatex mellett...


Menstruáció alatt meg azért érdemes vigyázni, mert a méhszájad nyitott, tehát könnyebben kapsz el fertőzéseket.


Egyébként megérdemelnél egy rendes atyai nyaklevest (a barátod meg egy gyomrost), ha ilyen felelőtlen idióták vagytok! Mi az, hogy nincs pénz óvszerre? Gyerekre/abortuszra lesz?

2014. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem is a pénz, hanem, hogy hiába vagyok nedves, hiába a legdrágább óvszer, maximum 5 perc múlva kiszárad! Utána nagyon fájdalmas. Volt, hogy annyira felsértett, hogy aludni nem tudtam tőle, járni is nehézkes volt az égő fájdalom miatt.

Gyakorin olvastam kérdéseket, és úgy vettem észre, hogy sokan használják gond nélkül, de kiváncsi lennék valami felmérésre.

2014. ápr. 13. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elég nedves, akkor síkosítót kell használni!
2014. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na emberek, örömmel jelentem be, hogy hosszas kutakodás után rábukkantam a lehető legjobb, legegészségesebb fogamzásgátló módszerre. Mindezidáig erről gyűjtöttem információkat.
2014. ápr. 14. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!