Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, elkapta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, elkaptam valami virust, és hánytam. Nem fog igy hatni?

Figyelt kérdés
Este 22:00 kor vettem be a fog.gátlót. Egész nap rosszul voltam, éjjel fél 1 kor pedig hánytam, ma pedig megy a hasam. Nem véd igy? Pénteken kell megjönnie, de olyan tablettám van, amit nem hagyhatok ki. Ha majd elkezdem a következő levelet, védeni fog?
2014. ápr. 15. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott van a tájékoztató. Tudod nem csak nehezékként rakják bele.
2014. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
NEM MONDOD?? Tapasztalatok nincsenek ott.. ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor ne is válaszolj.-.-
2014. ápr. 15. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig TÉNYLEG ott van a TÁJÉKOZTATÓ. Vagy majd a gyakoriorvos megmondja szerinted? Mondjuk ha nem tudsz olvasni, akkotényleg baj van.
2014. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha hánytál,hasmenésed volt nem hat.
2014. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hanem öt. vagy hét. de NEM HAT!
2014. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szívódhatott fel a kihányt tabletta, tehát nem hat. Ha meg megy a hasad, akkor a mai se fog felszívódni.
2014. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma már beveszek 2 tablettát, mert pótlom a tegnapit. Már jobban vagyok, van porom és széntablettám is.Mennyi ideig kell óvszerrel védekeznünk? Amikor elkezdem a következő levelet, rendesen fog védeni, ha elmúlik a hasmenésem?
2014. ápr. 15. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
ameddig nem akartok gyereket. igen, akkor már bepriccolhat a béjbe. mond te ennyire idióta vagy? még mindig nem sikerült a betegtájékoztatót elolvasni ugye? szólj már valakinek, hogy olvassa fel. azt se tudjuk mit szedsz, de azér mondjuk meg mi lesz ha....
2014. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!