Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ettől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ettől?

Figyelt kérdés

1hete szedek fogamzasgatlot( menses 1.napjan vettem be) es azota elszakadt a gumi DE nem elvezett el meg pisilt is elotte.. illetve betette gumi nelkul az elejen kb fel percre. Nem 15eves vagyok csak ossze vissza irjak h mikortol hat a tabi. szoval van esely h terhes lehetek ennyitol?? elore is koszi az ertelmes valaszokat.

20/L.



2014. ápr. 19. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék tartalmaz érett spermiumot szóval van rá kicsi esély.
2014. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Gyógyszere válogatja...


Van, amelyik a második levéltől véd, van, amelyik már az első naptól. Ezt a betegtájékoztatóban megtalálod! Bízz benne, nem írnák rá, ha nem így lenne, elég komoly pereket akasztanának a nyakukba...


Ha a tabid első naptól véd, akkor a párod akár beléd is élvezhet! Az előváladék tuti nem okoz így gondot!

2014. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem, mi köze van a teherbeesésnek ahhoz, hogy a párod pisilt szex előtt...
2014. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as: Ha előtte a párja elélvezett, akkor a húgycsőben marad élő spermium, ami a következő szex alkalmával az előváladékkal kimosódik, bele a nőbe...


Ha előtte pisil, akkor a nagy részét a vizelet kimossa onnan.

2014. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!