Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol és mennyiért tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és mennyiért tudnék szerezni esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Ma voltunk együtt a párommal de nem használtunk gumit. Kivette a vége előtt, de ez nem jelent semmit.. szerintetek vennem kéne ilyen tablettát? (17 vagyok)Ha igen hol és mennyiért tudnám beszerezni?
2014. ápr. 21. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jobb ha igen, gondolom nem akarsz terhes lenni

kicsi rá az esély, de ilyennel jobb nem kockáztatni

2014. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ó, szegény, pont ilyenkor nem vigyáztatok. szerintem orvosi ügyelet van most is, ott felírják neked, kiválthatod ügyeletes patikában. 6-7ezer rendesen, most tuti raknak rá felárat.
2014. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előbb kellett volna gondolkodni... ha mondjuk 2 nap múlva meg elszakad a gumi, és minden belédmegy, akkor mit csinálsz? mert még egyet nem vehetsz be...
2014. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom.. és bánom h buta voltam. de már késő ezen rágódni. köszönöm szépen a válaszokat / segítséget.
2014. ápr. 21. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:

szóval, ha nem vagy termékeny napjaidban, én nem venném be, mert mondom, megeshet, hogy 2 nap múlva lesz egy sürgősebb eset... nehéz kérdés, te döntesz... de szerintem az orvos sem írja fel, ha nem indokolt.


amúgy én nem élek Magyarországon, és itt simán meg lehet venni a gyógyszertárban.

2014. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de, mindig felírja.
2014. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nőgyógyászaton felírják és olyan 6-7ezer forint
2014. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tényleg? én hallottam már olyat is, hogy nem... de ok akkor!


ja egyébként itt nálunk kb 2500 ft, átszámolva az Escapelle... miért kerül ott olyan sokba?? :O

2014. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a menstruációmnak holnapután kellene megjönnie.

ebben az esetben ha a menstruációm kezdete ilyen közel van, mennyi az esélye a teherbeesésnek?

2014. ápr. 22. 08:16
 10/11 anonim válasza:
van rá esély .. van aki a menzesze előtt 2 nappal esett teherbe .. ezzel nem akarlak ijesztgetni .. de jobb ha veszel .. biztos ami biztos .. nekem is a menzesz előtt kellett bevennem .. van néhány mellékhatása és lehet hogy késik is a menzesz de ha időben beveszed akkor nem lehetsz terhes
2014. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!