Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett lehet alkoholt inni? FONTOS!

Figyelt kérdés

A Deciora 3 mg/0,02 mg fogamzásgátlót szedem. Már több mint egy hónapja kezdtem el szedni, és 16 éves vagyok.


Értelmes válaszokat szeretnék kapni, ha lehet. Köszönöm!


2014. ápr. 21. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Kihányni nem szabad.
2014. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1x kipróbáltam, és nem lett bajom tőle
2014. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 évesen te ne igyál semmit, úgysem szolgálnak ki csipszarokat!
2014. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Ez 100 százalékosan biztos? Mert a Deciora tudtommal egy alacsony hormontartalmú fogamzásgátló. És ha biztos lehet inni, akkor mennyit?


Utolsó válaszoló:

Május elsején terveztem inni, mert az unokatesómmal és a barátommal megyünk koncertre... És írtam, hogy értelmes válaszokat szeretnék. Hát ez marhára értelmes volt. Kár volt pazarolnod erre az idődet.

2014. ápr. 21. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
:(
2014. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még írnátok válaszokat. Nekem ennél több infóra lenne szükségem.
2014. ápr. 22. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet inni mellette,de nem szabad kihányni,mert úgy gyengül a hatása.18L
2014. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 GuitarrGuy válasza:

16 évesen fogamzásgátlót szedsz és iszol... kratulálok, bráfó, vell dán!


Tisztában vagy vele hogy mit művel a szervezettel a fogamzásgátló, különösképp ilyen fiatalon?

Be kellett volna járni 8. osztályban biológiára, és eszedbe sem jutott volna (na meg persze a nevelés...).

Szüleid mit szólnak hozzá?

2014. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bár az utolsó válaszolóval teljes mértékben egyet értek, és a fogamzás gátlótól és ivástól nagyon bajod sem lehet, szerintem ne igyál, még koncerten se nagyon. Egyébként, pedig, ha hánysz, akkor hánysz, nincs olyan hogy nem szabad. Ha, jönnie kell, akkor jön.
2014. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!