Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmben benne maradt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmben benne maradt az óvszer abból lehet gond?

Figyelt kérdés
a fiú vagyok és ha bent tmaradt a barátnőmben a gumi akkor aggódhatok? kivettem de keveseltem a tartalmát...a csaj hogy érzi s mikor hogy gond van? esetleg van okom aggódni? (tablettát nem szedhet mert allergiás)

2014. ápr. 25. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van
2014. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Esemény utáni tabletta?
2014. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
írtam...nem lehet mert allergiás valami összetevökre... semmi ilyesmit nem lehet
2014. ápr. 25. 23:05
 4/11 anonim válasza:
gaaz,nagyon gaz!! lehet terhes..siman
2014. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ma délután történt. de a gumi a farkamon volt csak az orgazmus után nem vettem ki rögtön mert nem hagyta eltelt néhány perc és csak utána
2014. ápr. 25. 23:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát inkább egy allergiás reakció semmint abortusz vagy nemkívánt gyerek, én a helyetekben azért iratnék esemény utánit.
2014. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
inkább egy allergies reakció???? wtf??? hát pl én ha beszedném, lehet elvinne egy trombózis, úgyhogy szerintem attól egy abortusz is jobb!!!!!!!!! és ki tudja h milyen allergies reakció... vannak durvák is!!!!!!
2014. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
használhatna bőr alá rakhatót, arra talán nem lenne allergiás
2014. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es,

az eseményutáni CSAK progeszteronszármazékot tartalmaz, így az is beveheti, aki a kombinált tablettákat trombózishajlam miatt nem.

2014. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha a barátnőd nem akarja bevenni az esemény utáni tablettát, akkor gratulálok apuka. Ez az allergiás duma nagyon szar. Ráadásul nem csak egyféle van, mivel orvos írja fel, ki tudja választani a megfelelőt..


Szerintem téged megfogtak a jó öreg terhes vagyok trükkel.

2014. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!