Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor mi van? :O

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? :O

Figyelt kérdés

Hello.

A menstruációm mindig is össze vissza jött meg.Volt már mikor kimaradt.Most ugyan ez a helyzet nem jött meg kb.lassan 5-6 majdnem 1 hetet késik annyira féltem elmentem gyors terhességi tesztet venni ami 99% ban volt megbízható és olyat vettem ami a nap bármely szakaszában alkalmazható.Elöszőr szinte semmit nem mutatott vártam ugy 5 percet és az eredmény negatív lett vártam egy pár napot és még mindig nem jön meg gyakori ,hogy kimarad a menstruáció?Nem tudom ,hogy mi lehet a gond.szerintetek?



#baba #terhességi teszt #szerelem #terhesség.terhes.sex
2014. máj. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha 17 alatt vagy, akkor természetes, hisz a hormon nem állt be rendesen..
2014. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idegességtől és a rástresszeléstől is késhet... Tapasztalatból mondom...
2014. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 év alatt vagyok.És folyamatosan stresz alatt vagyok.
2014. máj. 3. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott lesz a baj. Nyugodj meg nem kell rástresszelni mert valószínűleg attól késik. Nekem mindig is rendszeres volt amikor először jött meg akkor csak 9 napot késett és jött a második. Ès azóta pontosan jön szinte mindig, de ha ideges vagyok akkor van hogy egy hetet is késik. Csak nyugi és ne stresszelj rajta! :)
2014. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)) Hát nem kéne annyira idegeskednem de kikészít egy srác nagyon durván folyamatosan félek streszelek miadta lehet akkor ez a baj egyépként terheségi tünetek se voltak se fejfájás se hasfájás semmi szó szerint
2014. máj. 3. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős én volt hogy már annyira idegeskedtem egy srác miatt hogy már ment a hasam.... Ès késett a menzeszem 1 hetet aztán nem stresszeltem rajta és magjött. :)
2014. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!