Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért híznak el azok a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el azok a nők akik fogamzásgátlót szednek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 10:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
27%
Nem hízik el mindenki. Én is szedem, mégis sovány vagyok. Csak ráfogják, közben meg biztos nem vetik meg a jó kis kajákat.
2014. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem hízik el minden nő tőle, sőt elég kevesen vannak akik elhíznak a fogamzásgátlótól.
2014. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Mert nagyobb lesz az étvágyuk és éjjel-nappal zabálnak. Nem hízik el mindenki, különben kb. minden tizedik nő lenne csak vékony...
2014. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló két esetben hízlal.

1. Megnövelheti az étvágyat, és ugye, ha az illető többet eszik, mint szokott, és nem égeti el a fölösleges kalóriát, akkor az bizony hízáshoz vezet.

2: Ha az illető hajlamos arra, hogy kevés folyadékot iszik, akkor a szervezete a fogamzásgátlótól visszatarthatja a vizet, és a súlygyarapodás valójában jóformán csak víz miatt lesz. Ez kiküszöbölhető úgy, hogy több folyadékot kell inni.


Egyébként kevesen híznak a fogamzásgátlótól tapasztalataim szerint.

2014. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem hízik el mindenki, de van egy ismerősöm, aki ugyan annyit eszik, mint előtte, csak a fogamzásgátló annyira megborította a pajzsmirigy működését, hogy 3 hónap alatt 60-ról 90-re hízott. Leállt a gyógyszerrel, most az orvosok próbálnak kitalálni valamit, de lehet maradandó a károsodás. Én sosem szedtem és nem is áll szándékomban, pláne amilyen sztorikat hallok.
2014. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem olyan egyszerűen működik, mint egy fejfájáscsillapító. Megbontja a szervezet rendes működését és mindenkire másként hat. Hormon...

Nem vagyok ellene vagy ilyesmi, nem azért íom. De egyszer olvasd már el egy ilyennek a betegtájékoztatóját. Lehet, hogy utána azt mondanád, hogy te ezt nem szednéd vagy barátnődnek nem engednéd.

Valamit valamiért ugye.

2014. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hát igen, nem a legegészségesebb dolog. De sok minden nem az.
2014. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4#-es leírta a tökéletes választ. Nekem már "bejött" mindkét verzió. Elsőnél egy adag depresszió is rárakott egy haláleset miatt és nem figyeltem a súlyomra csak zabáltam. Gyógyszer abbahagyás után 4-5 hónappal már el is tűnt a 30+. Most újra kezdtem szedni és alapból kevés vizet iszok, most igyekszek változtatni rajta, ezért naponta nézem a súlyom és írom mit ettem, mennyit ittam, így látom hol "csaltam" esetleg valami csokival vagy nem jutok haza napközben és nem vittem ebédet és az éhenpusztulás ellen valami gyorskaját eszek esetek kiderülnek és ezek utáni napokon azért jobban figyelek az étkezésre, plusz beiktatok vízhajtó teát. Olyan 10 kiló plusszal kezdtem szedni újra a gyógyszert, 4 már lement. Szóval nem hízok, hanem fogyok, nem is éhezek, de nagyon figyelek, hogy ne egyek túl sokat csak azért, mert rámjön valami falási roham. Valamint mozgok, heti 3 futás, enélkül kb almán élhetnék akkor is híznék szerintem... :D
2014. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2014. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 4 kg-t híztam amikor szedtem, pedig ugyanannyit ettem mint azelõtt.
2014. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!