Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihánytam a fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihánytam a fogamzásgátlót, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múlthónapban kezdtem el szedni a Lyndinette fogamzásgátlót,az első levél utolsó szemét elfelejtettem bevenni a megszokott időben(kedd este 7), de rá 8 órával bevettem (szerda hajnali negyed 3). Elkezdődött a hétnapos szünet. Az nap nem feküdtünk le a barátommal, hogy legyen ideje a gyógyszernek hatni, de csütörtökön már együtt voltunk. Vasárnap este megjött. Ma (szerda) erős hátfájásom lett, megmozdulni sem bírok, majd erős alhasi fájdalmakkal társult, amihez erős hányinger is fellépett. Ez volt olyan este 9 körül, amikor bevettem az új levél első szemét, de 2 óra múlva kihánytam. Ilyenkor mi a teendő? Olvastam, hogy vegyek be egy tartalékot, de nekem nincsen, csak ami az eredeti levélben a következő szem, de akkor 21 helyett csak 20 szemet vennék be. Szerintetek vegyem be a következő szemet, majd este a megszokott időpontban az azt követőt is vagy csak a holnapit vegyem be a megszokott időpontban?

2014. máj. 8. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegyel semmit hanem ugyanugy szed tovabb..
2014. máj. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Süsd meg és edd meg újra, a Jackassben bevállt.
2014. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj, vegyél be ebből egyet MOST, ha már nem hánysz, vagy ahogy belefér a 36 órába utolsótól. de a végéről, hogy ne keverjenek meg a napok.


Aztán vagy 20 naposra hagyod, és akkor egy nappal előbb jön meg, vagy ha tudsz, veszel addig egy új csomagot, és 21 lesz ugyanúgy, és ez lesz az ilyen mentőcsomagod, vagy következő lsez 20...teljesen midnegy.

2014. máj. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd normálisan ugyan úgy ahogy eddig max ha ma is lesz szex akkor védekezzetek másképp is.
2014. máj. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csupa "jó" válasz, kár hogy egyik se megfelelő. :)


Reméljük nem rájuk hallgattál, hanem bevettél 12 órán belül egy pótot.

Ugyanis az első héten való kihagyás (=kihányás) esetén az azt megelőző héten folytatott aktusból is baj lehet, ha nem kerül sor pótlásra.


Illetve majd a levél végén kell vigyáznod arra, hogy a 20. tablettát követő naptól számold a szünetet, azaz ne a megszokott időben, hanem egy nappal korábban kezdd el szedni a harmadik levelet. Ekkor fog hatni.


Ha most nem sikerült mégse pótolni, akkor 1) ima; 2) teszt két hét múlva; 3) 1 hét kiegészítő.

2014. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, te nem tudsz értelmezni
2014. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te lennél a hármas?

Akkor mondom, te mit csesztél el: 12 órába kell beleférnie, nem 36-ba.

2014. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!