Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló bevétele előtt pár órával is lehetek együtt a párommal? Nem kell feltétlenül a tabletta bevétele után? Abban a (tév) hitben vagyok, hogy nem hat a nap 24 órájában? Most mi van?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De, hat a nap 24 órájában! Sőt, akkor is, ha véletlenül pár órát csúszol vele... illetve akkor is, amikor 21 nap után 7 nap szünetet tartasz. :)
2014. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

bárhol, bármikor

(, bárkivel:P)

2014. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényege, hogy hat :))) Nem lesz gond!
2014. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
benne van a tájékoztatóban hogy a bevétel után 2 óra áll rendelkezésre a töcsökre?
2014. máj. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

végülis az sincs benne a tájékoztatóban, hogy a hormonkezelés durva dolog, és jó lenne kerülni.


nagyon vicces dolog egyébként, hogy elmegy rá egy csomó pénz, az egészségre nézve kétes hatása van, és még ilyen különféle agymeneteket gyártotok, hogy mikor nem véd. ez a pluszpara már nem kéne. szerencsére mikor én szedtem, nem voltam vele tisztában, hogy vannak, akik nem bíznak benne teljesen, bármikor.


a teherbeesős eseteket úgyse ismerjük első kézből. lehet, hogy mind annak az eredménye, hogy kihagytak egy szemet/elkéstek vele/fosás/antibiotikum.

2014. máj. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!