Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Április 3-8ig menstrualtam,17-én lefeküdtünk a barátommal 4x.Első gumit megnéztük,nem szakadt ki.Utolsó szexnél nem élvezett el.A két 'középső' szexnél használt gumit nem tudtuk megnézni,mert el kellett sietnünk otthonról.Mindegyik szexnél használtunk óvszert.Lovagló pózban szexeltünk végig.Nem csináltuk se durván,se olyan gyorsan.Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Április 27-én Megjött a menzeszem,rendesen 6 napig tartott, ahogy szokott.Furcsálltam,hogy 4nappal előbb jött meg,de ezt a 23-24.én kialakult erős hüvelygombának tudtam be.Általában 28 naposak a ciklusaim,ritkán 1 nap +/-.


előre köszönöm :)



2014. máj. 14. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Koszonom!!!
2014. máj. 14. 19:36
 3/3 anonim válasza:
biztos nem!
2014. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!