Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is ennyire kockázatos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is ennyire kockázatos a megszakításos közösülés?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valaki így védekezik. De számolja a napokat, és peteérés környékén nem élnek nemi életet. A fiú tapasztalt, időben ki tudja venni. Mellé, pedig a lány nem esik könnyen teherbe régebbi betegség miatt. Így is kockázatos?
2014. máj. 18. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

"Tegyük fel, hogy valaki így védekezik." -> Ez NEM védekezés, hanem orosz rulett.


Az előváladékban is van spermium.

2014. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel az előváladékban is van/lehet sperma így igen. Ezt is figyelembe kell venni. Bármikor megtörténhet, hogy teherbe ess
2014. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia,mi több mint 4 éve ezzel a módszerrel "védekezünk",és még nem lett belőle baba(hozzá teszem sajnos) én már nagyon szeretnék,de a párom még nincs felkészülve az apaságra,de ha még nem akartok babát,inkább szedj tabit,vagy használjatok óvszert,mert azért elég sokan estek már így teherbe!
2014. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy gyógyszert nem szedhetek. Óvszerre, spermicidekre allergiás vagyok. Nem tudom milyen módszer lehetne még, ami megfelelő lenne.
2014. máj. 18. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100 nőből 1 év alatt naptármódszerrel 9, megszakított közösüléssel pedig 4-20 nő esik teherbe, úgyhogy nem ajánlanám.
2014. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor fordulj nőgyógyászhoz kérdező, és ezt vele beszéld meg. Ő az orvos.
2014. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

""Tegyük fel, hogy valaki így védekezik." -> Ez NEM védekezés, hanem orosz rulett.


Az előváladékban is van spermium."

" Mivel az előváladékban is van/lehet sperma így igen. Ezt is figyelembe kell venni. Bármikor megtörténhet, hogy teherbe ess"

" 100 nőből 1 év alatt naptármódszerrel 9, megszakított közösüléssel pedig 4-20 nő esik teherbe, úgyhogy nem ajánlanám."


Az ilyenekre ne hallgass! Iszonyat ostobák, 0 önálló véleménnyel, mégkevesebb tapasztalattal!!!

Nekem sok év megszakításos szex van a hátam mögött és soha sem lett baj. Nyilván kell hozzá egy normális srác aki maximálisan a helyzet magaslatán van.

2014. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyu. Én is ezt hittem. Profin vissza tudom tartani. Van önkontroll, stb, stb.

6 év dugás után lett egy gyerek.

Amúgy bennem is felmerült a gyanú, hogy NEM TŐLEM!

2014. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bakker. Ezt ki is írom kérdésnek.

Előző voltam.

2014. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Mi is 8 évig így védekeztünk - házasságban, gyerekprojektet elodázgatva, de azzal, hogy ha megtörténik, ám legyen. Nem lett, csak akkor, mikor már nem védekeztünk többé, és akkor egyből. Pedig már gyanakodtam h. valami nincs rendben. De tény, hogy a férjemnek van önuralma és előváladékot nála még nem láttam...

Szóval szerintem működik, de az embernek legyen egy B terve arra az esetre ha mégsem jönne össze.

2014. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!