Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan aki spirál mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki spirál mellett NEM lett terhes?

Figyelt kérdés
Amióta spirálom van, már az őrületbe kergetnek az ismerőseim. Mindenkinek van egy sztorija, hogy ez meg az spirál mellett lett terhes, és soha nincs j vége a történetnek. Van olyan aki spirált visel évek óta és eddig semmi baja nem volt vele?
2014. máj. 21. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
egy gúla mellett teherbe esett a barátnőm :( pedig az orvos ajánlotta
2014. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marika827 ***** válasza:
Én évek ota ,,használom,, de eddig semmi gondom nem volt vele,
2014. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több olyat ismerek aki nem lett terhes melette mint aki igen. 2 olyan nöt ismerek aki amellett lett terhes a többiek nem van jópár. pl édesanyám sem pedig 20 évig azzal védekeztek utánam.
2014. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én 18 vagyok, és engem már nem akartak anyuék... Spirálja volt, és amit ikerterhessége is lett, elvetélt. Aztán lettem én :)


De ez már 18 éve volt :)

2014. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!