Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi baj lehet velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés
24 éves leszek. Van már egy 3 éves kisfiam. 14 éves voltam mikor először menstruáltam. Az utóbbi időben, nagyon rendszertelen sőt alapból is. Tegnap kellett volna elvileg megjönnie de mégse. Tegnap óta kezdődött az az érzésem mintha megjönne de mégsem. Nagyon rosszul táplálkozom, csak este eszem lefekvés előtt egésznap semmi. Ráadásul már egy ideje aggódtam, hogy rendesen meg fog-e jönni avagy sem. A férjemmel ebben a hónapban 2-szer voltunk együtt. Mind a 2-szer gumival védekeztünk. Mielőtt elment mindig kivette a gumit és vagy a gumiba vagy a hasamra élvezett el, a gumi egyszersem volt lyukas.Vajon mennyit fog még késni?
2014. máj. 21. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
az evési szokásod miatt is késhet, hogy mennyit azt nem lehet tudni. próbálj meg rendszeresen enni.
2014. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!