Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha valakinek ilyen gondja volt, kérem írjon valami okosat! :) Most szedetem 3. levél fogamzásgátlómat, Corenelle, az első levélnél semmi gond nem volt, meg is jött a második hónapban extrán kevés vér jött, de gondoltam nincs baj... a következő hónapban pedig sokszor furán érzem magam, gyakran idegbeteg, érzékeny vagyok, egyszer elvagyok aztán sírok...két napja el is ájultam. Először csak azt hittem hogy hányingerem van, aztán egyszer csak "eldobtam magam". Valami hormonális probléma lehet, vagy akár terhesség...?? a tabletta szünetig még 6 tablettám van vissza.
2014. máj. 26. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó neked a gyógyszer, mindenképpen menj el dokihoz evvel.
2014. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért minket kérdezel, és nem a szakorvost aki felírta?????????? Őt kéne, méghozzá sűrgősen.
2014. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek az orvosomhoz, csak gondoltam előbb meg kérdezem, hogy itt mit gondolnak :)
2014. máj. 26. 12:01
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Ha nem koplalsz, vagy nincs egyéb bajod, akkor irány minél hamarabb az orvos...
2014. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, eszem rendesen, emiatt is furcsa volt a dolog, habár előtte 5-10 percel elvágtam az ujjam, amikor lemostam a vért, akkor kezdtem el szédülni. Tehát nem a vér vagy a seb miatt lehetett, mert akárhogy sérültem meg mindig bírtam a vért, meg nem is egyből lettem rosszul, úgyhogy nem igazán értem..
2014. máj. 26. 22:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki valamit mondjon légyszi, tök ideg vagyok...hátha terhesség...lassan telnek a napok péntekig :/ még mindig van barna folyásom, és a derekem meg a hasam is fáj néha... jó lenne mielőbb tudni mi lehet ez már...
2014. máj. 27. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!