Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményutáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eseményutáni tabletta után rendesen megjött 6 napra rá a menstruáció. Akkor nincs gond?

Figyelt kérdés
17.-én vettem be, alapjáraton 24.-e körül kellett volna megjönnie, azt hittem a tabletta majd elnyomja vagy valami, de 23. estéjén megjött és azóta is rendesen megvan, szokásos.. Akkor a gyógyszer 100%-osan hatásos volt ( vagy lehet nem is lett volna rá szükség), igaz? Tesztet vegyek szerintetek vagy felesleges így? Jövő hónapba is rendesen megfog jönni attól függetlenül?

2014. máj. 26. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor nincs gond
2014. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
de, terhes vagy....:S
2014. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem tuti nincs semmi gond. :) Ha mindig kb rendszeres a ciklusod, és a normális 28 nappal számolunk, akkor 11-e körül lehetett ovulációd. A terhesség utáni tabletta kitolja az ovuláció idöpontját, tehát az ezáltal késöbb következik be. Mivel te 17-én vettem be a gyógyszert, de nagy valószínüséggel már elötte meg volt az ovuláció, ezért nem is lett volna a tablettára szükség. Igazából semmilyen hatást nem gyakorolt az ügyben. Annak meg örülj, hogy rendesen megjött, és ha nem volt semmilyen egyéb tüneted, akkor hálistennek minden rendben van. Velem is történt hasonló eset, mikor tudtam, hogy igazából nem lehetek túl nagy veszélyben, de azért mégis bevettem a gyógyszert, hogy ne ezen múljon. Aztán nekem is megjött rendesen, és azóta is minden ok. :)
2014. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most megnyugtattál, köszönöm utolsó ! :D és az elsőnek is, a második válaszoló meg mindegy lett volna, ha megtartja magának ezt a felettébb hasznos információt. :)
2014. máj. 26. 14:50
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
Amikor menstruálsz, a magzat létrejöttéhez és kezdeti fejlődéséhez szükséges anyagok távoznak a szervezetedből vér formájában/kíséretében. Szóval kizárt hogy terhes légy.
2014. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!