Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátló mellékh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátló mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék, esetleg valakinek mellfeszülés,-fájdalom, alhasi görcsök stb.!

2014. máj. 27. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem másiktól voltak ilyen gondjaim. Mellfeszülésed tuti lesz, mert akkor kezded szedni és hozzá kell h szokjon a szervezeted.
2014. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Ne írj hülyeségeket első..


Nekem az égvilágon semmi mellékhatása nem volt. Régebben nagyon szenvedtem a menstruációmmal, az elején napi 3 cataflamot szedtem, aztán a gyógyszer ezen enyhített valamit. Most már ha esetleg görcsölök is, akkor is csak első nap és 1 cataflamnál több nem kell.


Mellfeszülés nem volt, a menstruáció előtt és alatt teltebbek a melleim, de ez a gyógyszer előtt szintén megvolt.


Tehát konkrétan a diennille-nek nem volt semmi mellékhatása.

2014. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az első sem írt hülyeséget, inkább te írsz azt. Mindenki szervezetére másképp hatnak a fogamzásgátlók. Te boldog vagy vele, de lehet, hogy más kikészül a fejfájástól például. Nem lehet kinyilvánítani, csak tapasztalatokról beszélni. Nekem a yasminelle például kiváló volt, most utána, évek múlva sincs semmi bajom, de van, akinek 1 éven belül trombózist okozott.
2014. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Már miért lenne hülyeség? Neked nem volt semmi, én meg majdnem belehaltam, ennyi. Úgyhogy...
2014. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért írsz hülyeséget mert azt írod "mellfeszülésed tuti lesz". Ráadásul nem is arról a gyógyszerről írsz, amiről a kérdés szólt.


Nem, egyáltalán nem biztos, hogy lesz. Én csak leírtam a saját példámat, hogy nekem semmi nem volt a dienille-vel. Természetesen mindenkinek másként reagál a szervezete.


Tehát ne írj hülyeséget, mert egyáltalán nem biztos, hogy jelentkezni fog nála bármi mellékhatás.


Az meg, hogy majdnem belehaltál.. ne ijesztgesd már szerencsétlent.

2014. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A "majdnem belehalás" nem ijesztgetés.... de igen, van ilyen, és ha valaki 1000-ből az az egy lesz, akkor nem vígasztalja az, hogy nem ijesztgette senki.. igen, tudnia kell, hogy ez egy egész szervezetet befolyásoló gyógyszer, és hogy bármi előfordulhat (én is ennek tudatában szedtem egy évig - nekem megérte kipróbálni, de mindenki az információk tudatában kell, hogy eldöntse.)
2014. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

De, ijesztgetés. Természetesen mindennek megvan a maga kockázata, mint ahogy annak is, hogy kilépsz az utcára és elcsap egy autó, ettől még nem kell elmondani ezt.


Igen, mindenkinek a szervezete másképp reagál, van akinek semmi tünete nem lesz (mint amit én is írtam TAPASZTALATBÓL), van aki meg az összes létezőt produkálja (és nem törvényszerű, ahogy azt első írta) és igen, van aki bele is halhat. Ezutóbbi egyébként leginkább azért van, mert az illető nem is szedhetne...


Jobb esetben orvos írja fel az vizsgálati eredmények alapján elkerülve az ilyen eseteket.


És visszatértünk oda, hogy de mi van, ha ő az az egy...ez továbbra is csak ijesztgetés.

2014. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt majd ő eldönti, tények, azok vannak.
2014. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetés. Én majdnem belehaltam. Ne akard már jobban tudni, hogy mi volt velem.
2014. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, az orvos írta fel. És mégis... szóval... Amúgy inkább az a ritka, hogy valakinek bevált a gyógyszer. Nekem az ismerőseim zöme nem szedi, pont emiatt. 2-3 embert ismerek csak akinek bevált.
2014. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!