Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszer mentes napokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszer mentes napokon hogyan kell jelentkeznie a menstruációnak? Törvényszerű, hogy az első napon kell megjönnie?

Figyelt kérdés

Gyógyszer alatt is kimaradhat?

Első hónapja szedem. Először majd 3 hétig volt vérzésem.

Ugye ez még nem jelentheti az "baj" van?


2008. júl. 30. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha a gyógyszer szedése körül(közbe vagy után) véreztél 3hétig menj el dokihoz mert nem jó a gyógyszered. Én is így jártam a harmonet nevü bogyóval, 3hétig véreztem majd egy fasza kis gyulladást kaptam, 2hónapig kezeltek vele. Amúgy meg nekem ugy jön meg hogy hétfőn veszem be a levélből az uccsó szemet és csüt jön meg.
2008. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én Lindynettet szedek. Úgy volt 3 hétig h kis cseppekbe. Meg nem érzek változás, h probléma lenne.

De ezzel most megnyugtattál :) Köszi :)

2008. júl. 30. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem törvényszerű, hogy az első gyógyszermentes napon meg kell jönnie. Sőt! Nekem az első hónap szedés után az első gyógyszermentes napon megjött. Utána viszont szép lassan átcsúszott pár napot. Most ott tartunk, és ez már "állandó", hogy csütörtökön szedem be az utolsót és vasárnap reggel-délelőtt befigyel a ferrári. A három hét vérzés viszont elgondolkodtató, lehet tényleg vissza kéne menned a dokihoz. Amúgy ne stresszelj, nem tudom milyen gyógyszert szedsz, de az enyémnek (Lindy20) a tájékoztatójában az volt, hogy a szedés első hónapjaiban kimaradó vérzés nem kóros, és nem feltétlenül jelent "bajt". Ha nem akarsz még tabit váltani irány egy drogéria és vegyél egy tesztet. Azzal biztosra mehetsz.
2008. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fentebb írtam. Lindynette20. :) Köszi


Még tapasztalat? :)

2008. júl. 30. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem ezt szedem, de az első levélnél én s 2hétig véreztem (utolsó héten csak vérezgettem én is). mivel (pont ezért) csak egy adagot írt fel a doki modntam neki mikor isszamentem és megint csak egy havit írt ki, h ha ez megint előfordul akkor leváltjuk egy másikra. most kezdtem a második levelet 7napja mensturálok.. kíváncsi vagoyk h ma abbahgyja e..

2008. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!