Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ez barna folyás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez barna folyás? Nem is igazi folyás, csak kisebb darabokat találok a bugyimon.

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek, de nem néz ki köztivérzésnek. és már 8 honapja szedem, nem jellemző már az a 8. honapban. terhesség nem lehet, nem? az elmult 1 honapban gumit is hasznaltunk. ( nem akarok olyan valaszokat, h minek a gumi, ha szedek tabit, megvan, h miert hasznaltuk ) 19, l
2009. dec. 31. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a tabi már nem jó neked. Ilyenkor inkább menj vissza a dokihoz és ha ő is úgy látja ír fel másikat.
2009. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a gond, h ez a legujabb gyogyszer. nem akarok vmi rég sz.rt szedni.
2009. dec. 31. 11:43
 3/12 anonim ***** válasza:
nem lehet hüvelygomba? nekem attól volt barnás folyásom..
2009. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet, de nekem is volt már gombám, és akkor meg viszketett.
2009. dec. 31. 12:06
 5/12 anonim ***** válasza:

terhesség tuti nem.

De szerintem is látogass el a dokidhoz. Én szedttem egy ujfajta gyógyszert egyetalán nem vált be. Most Mercilont szedek ez Már nagyon régóta forgalomba van és semmi panaszom sincs. nem Biztos hogy a legújabb a legjobb:)

2009. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeirntem pont az a baj hogy nem jo neked a nagyon alacsony hormontartalmu,nem valoszinü hogy rögtön a legrégebbit és a legmagasabb hormontartalmut irja fel a doki,csak egy kicsit erősebbet!
2009. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
en is szedtem mercilont. az nem vált be. de ez az uj 8 honapig jo volt, nem lettem terhes, nem hiztam, semmi. most meg..
2009. dec. 31. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, gyógyszert váltottam és elmúlt.
2010. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem ez már a 2. gyogyszer. ettől csak régebbiek vannak, és már nem akarok annyit váltani, mert az nem jó. amugy ma már kicsit jobb.
2010. jan. 2. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
tudod amikor szarsz akkor kikéne nem pedig betörölni a segged mert szaros marad és keveredik a húggyal.
2010. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!