Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo abbahagyasa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo abbahagyasa utan lehet, hogy nem jon meg? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jangeet szedtem, de kb csak 2 honapig mert vege lett a kapcsolatomnak. A szedese alatt is hangulatingadozasaim voltak,amugy is valtani akartam de igy alakult. Miutan abbahagytam eloszor rendesen megjott idoben, de azota semmi, pedig mar eltelt 2 honap. Most is olyan erzesem van mintha megjonne (faj a hasam) de semmi..a kapcsolat vegen a szex is fajt,szuros,csipos erzes volt. Lehet,hogy a ketto osszefugg? Koszi a segitseget.

2014. jún. 1. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért késik, mert leálltál a gyógyszerrel, így felborult a hormonháztartásod. Én tavaly nyáron álltam le vele, 3 hónapig gyógyszer leállás után rendszeresen megjött, majd nem, rendszertelen lett. Én elmentem nőgyógyászhoz és ő gyógyszeres kezelést írt elő hogy megjöjjön. 1 hónap késés után végre megjött. Norcolut gyógyszert szedek. Havi 4 nap, 2x2 adag.
2014. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de neked is fajt a hasad es a melled azokon a napokon mikor meg kellett volna jonnie?
2014. jún. 1. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi :) en is elmegyek orvoshoz akkr
2014. jún. 1. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Nem kell parázni, megvizsgál, felírja a gyógyszert és rendbe jössz :D
2014. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!