Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már olyan, hogy a megvoná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a megvonásos vérzésetek kevesebb napig tartott, de mennyiségre kb ugyanannyi volt mint máskor?

Figyelt kérdés

nekem ált. 5 napig tart (hétfőtől péntekig), de ebben a hónapban tegnap jött meg (viszonylag erős volt) és ma már nagyon kevés volt (számomra ez szokatlan)


ha a 2 megvonásost össze kellene hasonlítanom, akkor mennyiségre és színre kb ugyanolyan lenne, de a hossza rövidült (legalábbis a mai nap furcsa nekem, tegnap viszont az volt furcsa, h sok volt)


tapasztaltatok már hasonlót? szokott így változgatni nektek?

mert nekem sosem


kicsit ráparázok mindig a dolgokra és szeretek utána nézni mindennek


(mielőtt jönnének a "terhes vagy" kommentek...nem hinném, h az lennék, mert rendesen szedtem, nem volt semmi gikszer és általában megszakításos volt az aktus)


2014. jún. 4. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!