Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik óvszert használjátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszert használjátok?

Figyelt kérdés

Egy ideje durexet használok, csak kezd drágulni, és a drágámnak is drága már. Haver mondta a Masculant, de nem nagyon vennék olyat, mert hallottam hogy gyenge. Esetleg a Lifestyles? Melyikben bíztok?

Válaszotokat előre köszönöm.



2014. jún. 7. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100% Original Kaucsuk
2014. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Masculant is és Lifestyles-t is használtam, mind a kettő jó. Nálam a durexel volt baj, abban nem bízom.
2014. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lifestyle-t egyszer próbáltam, de nem igen jött be én még mindig Durex párti vagyok és ha nagy tételben veszed nem is olyan drága darabja.
2014. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vicr4m ***** válasza:

Lifestyle, viszont abból is a szürke (ultra vékony), van olyan jó és megbízható, mint a Durex rózsaszín testvére. Egyszer azoban volt egy rossz élményem, amikor egy éjjelnappaliban csak valami gyümölcsös ízesítésű Lifestyle volt, alig fért fel, teljesen fel sem tudtam húzni, szex közben szorított, ráadásul le is csúszott félúton, mondjuk ez méretből kifolyólag lehetett, meg abból, hogy vastagabb volt.

Szürke Lifestyle-t ajánlom, bár nem szeretek gumiban szexelni.

2014. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
masculan nekünk is bevált
2014. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Masculan, Durex, 6 év gyakorlat, 3 szakadás, 0 gyerek.
2014. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Durex classic egyszer szakadt, pedig nem voltunk hülyék a használatnál, volt is rettegés...

Érdekes módon a Durex Ultra thin nem szakadt, pedig tán abból használtunk legtöbbet. A Lifestyles Ultra safe sem rossz, biztonságilag, az spermiciddel van bevonva, ami némi reményt jelent szakadáskor.

2014. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!