Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor otthonfelejtett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor otthonfelejtettem a tablettám, és két szem kimaradt. Hogyan pótoljam és meddig nem vagyok védett?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztató szerint, amenniyre én tudom, nem kell bepótolnod, szedd úgy továb, mintha semmi nem történt volna, és kb, 1 v másfél 7ig kell gumival védekezni, mert akk nem biztos a biztonság. 15/L
2010. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
ahogy jól esik úgy pótold, de a hónapban már nem vagy védett majd a következő levéltől csak.
2010. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Biztonság kedvéért használjatok 1 hónapig kiegészítő védekezést, pl gumit, mert ebben a hónapban már nem vagy védett.
2010. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy hét maradt ki, és nem volt semmi gáz, persze ez attól függ van e peteérés szerintem, de még nem doktoráltam le XD Nyaralni voltunk, és el is felejtettem, csak mikor hazajöttünk és ott volt az éjjeli szekrényen. Azonnal csináltam egy tesztet, de nem volt semmi, meg meg is jött rendesen, Mondjuk mi csináltuk megszakításossal is egy ideig, és akkor sem lett baba. Puszika
2010. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1turnust lehet kihagyni az az 7. db ot.
2010. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!