Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine fogamzásgátló tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine fogamzásgátló tapasztalatok tényleg megnő tőle a mellem?

Figyelt kérdés
háziorvossal felírathatom? Korábban a lindynette-t próbáltam,de rosszul voltam tőle.és a sensonette-t szedtem sokáig(ami bevált)amíg meg nem szűnt. Korábban volt migrénem is ez mellett szedhetem?

#tabletta #mellékhatás #yadine fogamzásgátló
2014. jún. 10. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem!


előtte teljeskörű kivizsgálás kell.


ja, migrén: ha mellette fáj a fejed, akkor neke egyáltalán nem szabad hormonosat szedni. én is igy voltam vele.

2014. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először mindenképp nődokihoz menj, utána írathatod házidokival.

A mellnövésről annyit, hogy én a héten fogom befejezni az első levelemet, de még mindig húzódik a mellem, ergo nőnek :') És azért észre is lehet venni - most már kitöltöm a melltartót :D

Migrénes dolgot pedig a dokival kellene mindenképp megbeszélni, mondd neki, hogy volt ilyen gondod már. :)

2014. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

aha értem.. a nő doki mit csinál a múltkor is random felírt egy gyógyszert amúgy azt olvastam a yadine- jó.

Azért megpróbálom a háziorvossal elintézni.

2014. jún. 10. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem fogja nőgyógyászati papír nélkül felírni.
2014. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na látod, itt a gond. "random"nem írhatja fel! vérvizsgálat, stb szükséges!
2014. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm azt szed évek óta, nem tapasztalt semmilyen mellékhatást
2014. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Félek a vérvételtől utálom a tűt..:(

köszönöm a válaszokat. Akkor lehet marad a gumi..

2014. jún. 10. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

persze h kell teljes kivizsgálás...

én tapasztaltam, kitöltöttem végre fullra a kosarat. pár hét/hónap alatt. nem híztam tőle, ami van azt az életmódomnak tudható be.

a dokitól kell a migrénes dolgot megkérdezni.

a vérvételtől meg ne félj, én vagyok a legtűfóbiásabb egyén, reszketek még az állkapcsom is ha meglátom h közelít felém (vicces, hogy érzéstelenítéssel is foglalkozom mellesleg) de ne egy vérvétel miatt nehogy ne vizsgáltasd ki magad, főleg ha korábban mást is szedtél, fontos tudni h milyen hatással volt/van/lesz rád.

2014. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem..bár tele van káros anyagokkal nem biztos hogy megéri-e szedni ha utána migrént kapok tőle..

Jó megfontolom nekem meg vér és tű iszonyom is van.

aztán meg azt se bánom ha terhes lennék na jó egy kicsit, de óvszerrel az is kizárható.

2014. jún. 10. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem akartam rögtön ezzel kezdeni, de én amióta majdnem otthagytam a fogam az orvosi hanyagság miatt, tabiellenes vagyok.
2014. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!