Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel lefeküdtünk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TomiKing28 kérdése:

Barátnőmmel lefeküdtünk. Lehet terhes? Többi lent Szükség van e esemény utánira?

Figyelt kérdés
Nem ez az első alkalom. De most lecsúszott rólam az óvszer. De nem maradt a barátnőmben. Amikor lecsúszott az óvszer,amikor kezdtem érzeni még 2-3 percig tarott még az aktus.Majd amikor kihúztam láttam hogy a gumi pár centi híján majdnem leesett a péniszemről. Épp kezdtem elmenni előváladék biztos volt,de teljesen nem mentem el.

2014. jún. 12. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy lehet terhes..de a ha meg akartok nyugodni akkor esemény utáni tabi!
2014. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menjetek el nőgyogyihoz, lehetőleg holnap reggel, és beszéljetek Vele. Ilyen kérdésben jobb az orvoshoz fordulni.
2014. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Eleg kicsi a valoszinusege. Szerintem nem kell. De te lattad.
2014. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet az. Elég kicsi az esélye. Nem kell aggódni, várja meg a periódusát és akkor rendben lesz :)
2014. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pár centi kellett volna hogy lecsússzon a gumi(3-4), a levegőt rendesen kinyomtuk belőle csak attól félünk hogy a gumi alatt kijöhetett az ondó és a hüvelybe került. Még nem vagyunk pénzkereső emberek esetleg elmondjuk a szüleinknek vagy ezzel felesleges foglalkozni és felejtsük el?
2014. jún. 12. 15:55
 6/14 anonim ***** válasza:
velem előfordult olyan, hogy lecsúszott a gumi és még bennem is maradt... eseményutáni lett belőle. de ezt a barátnődnek kell eldönteni. számolni kell azzal, hogy ez a tabletta durván fel tud borítani a hormonokat. de ha nem esett le, akkor olyan nagy gond nem lehet. mikor volt ez? ma, tegnap?
2014. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Saját megnyugtatásomra én bevettem ilyen esetben. Jobb, mint egy 9 hónap után megváltozó élet és egy baba akinek nincs stabil háttere.
2014. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
1 órája volt talán. 14évesek vagyunk. eddig ilyen sose fordult elő. új gumit próbáltunk ki. drága az esemény utáni és félünk hogy felborítja a hormonrendszerét mivel még fiatal.
2014. jún. 12. 16:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mennyi idős, lehet, hogy felborítja, de nekem konkrétan semmit nem okozott. Egy baba szerinted mennyire borítaná fel az életeteket? Minél hamarabb beveszi, annál jobb!

A 14 évesek szexualizálásáról meg hogy mit gondolok, azt inkább hagyjuk, de legalább most legyen eszetek.

2014. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. először is gratulálok, hogy 14 évesen már szexeltek. másodszor: igen, kiba.szott drága az esemény utáni, egyetlen egy szem tabletta 5ezer forint. de egy gyerek kicsit többe fájna. ha nincs rá pénzetek (mondjuk feleslbe meg lehetne oldani) akkor tessék szólni anyunak, apunak...a lányka meg inkább szedjen fogamzásgátlót
2014. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!