Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok mondani az átlagnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani az átlagnál nagyobb óvszereket?

Figyelt kérdés

Több óvszert is próbáltam már (Durex classic, extra safe, lifestlye skyn, stb.), de mindegyik eléggé szorított, a végén már szinte fájt is.

A kérdésem az lenne, hogy tudnátok mondani olyan óvszereket, amiknek a névleges szélessége nagyobb? (Magyarán például nem 52-53mm, hanem mondjuk 60, vagy xy) Ja és lehetőleg magyarországi boltban beszerezhető legyen, szóval ne netes rendelőseset írjatok!


A hülye/negatív válaszoktól kíméljetek. Aki meg azt hiszi, hogy kamu, azt előre is megkérem, hogy NE pazarolja a drága idejét állítása szerint "kamu kérdés" megválaszolásával! Ja és nem vagyok fekete, valamint a tescós szatyor/hurkabél/folpack és egyéb felettébb hadd ne mondjam ki milyen dolgok SZINTÚGY nem érdekelnek!

Köszönöm előre is! :) Ja és amúgy tapasztalatot is írhattok!



2014. jún. 12. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

gumikesztyű.

de az 5 ujjas!!!!

2014. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Coool :-D tescós szatyor :-D:-D ez eszembe se jutott volna :-D

gondolom XXL méretet kell venned .

2014. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Édes istenem egy perc sem telt és már meg is jelent egy hihetetlenül intelligens hozzászóló. Hadd kérdezzek már valamit. Megengeded? Most olvasni nem tudsz, vagy esetleg vak vagy, vagy csak szimplán hülye? Remélem életed leghasznosabb 5 másodperce volt válaszod kiírása. Köszönöm!
2014. jún. 12. 19:39
 4/21 anonim ***** válasza:
szedjen foggátlót a barátnőd!!
2014. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4: A mostani barátnőmmel még nem tartunk ott, hogy fogamzásgátlót szedjen. Az előző kapcsolataimban megvolt ez a szint, de most óvszert kell használnom.
2014. jún. 12. 19:43
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyet engedj teli vízzel, és tedd a cerka mellé! Kíváncsi vagyok, melyik győz! Aztán próbálj rájönni egyedül, miért csak a marháskodás megy egy ilyen kérdés alatt, amatőrkém!
2014. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ha teli engedem vízzel hosszban nyilván hosszabb lesz. De én azt mondtam, hogy szorít-> ergó szűk. És ha teli engedem vízzel sem lesz nagyobb a farkam szélességégnél, annyira nem tud kitágulni. És pont ezért kéne nagyobb névleges szélességű.

Amúgy meg egyáltalán nem kéne marháskodni. Egy normálisan feltett kérdésre tökéletesen lehet normális válaszokat is adni, úgy vélem!

2014. jún. 13. 00:05
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Parizernél kicsit szélesebb lesz, próbáld ki! Lehet nem kellett volna annyiszor betolni a kaptárba, vagy nem tom mit csináltál vele, ha akkora...
2014. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Akinek érdekes nézze meg www.sexshop-dildo-kingde.XXLKondome
2014. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
mascoulan xxl black, egyetlen baj vele a színe
2014. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!