Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor leszek védett teljesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek védett teljesen?

Figyelt kérdés
most szedek elsőnek fogamzásgátlót. az első héten az 5. szemet reggel 9 (merthogy akkor jött meg) helyett este fél 11kor szedtem be. és ezután a maradék 16 szemet is este fél 11kor szedtem be. mindvégig óvszerrel voltunk együtt barátommal. ma kezdem a második levél első szemét estefél 11kor. szóval így mikortól leszek teljesen védett és hagyhatjuk el a gumit?
2014. jún. 12. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 hét a tájékoztatók 50% szerint 1 hónap a nődokik 100%-a szerint

Tehát 1 hónapig gumi vagy semmi

2014. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kisbarack10 ***** válasza:
elméletiekben az első levél után védett vagy én kb 1éve szedem de amióta páromtól összeszedtem valamit gumit követelem
2014. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kell percre pontosan ugyan akkor szedned. Volt hogy másnap reggel szedtem be és 3 éve szedem, egyszer nem estem teherbe. Ne stresszezd túl. :-D

Szerintem már mehet gumi nélkül, én is csak egy levelet szedtem be! :)

2014. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem h ha a a tabi több mint a felét ugyan azon időben vettem be, és csak 4 szemet máskor de azt a 4 szemet is egy időben. akkor h h nem leszek védett a második levél első hete után?
2014. jún. 12. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
A 2. levél kezdésekor már védett vagy!!
2014. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kisbarack10 ***** válasza:
1hónap kell h megszokja a szervezeted a tabit és kialakuljon a védettség a 2.hónap eleje már védett vagy
2014. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mikor kezdted el szedni?

amikor megjött már az 5. szemet vetted be? azt a menzesz első napján vagy 2-5. napján kell elkezdeni szedni, nem korábban

és ennyire nem kell percre pontosan szedni, csak nagyjából azonos időben és 12 órán belül pótolni, ha elfelejted

2014. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
menszeszem első napján mikor megjött reggel 9kor. és épp ez az h mikor az 5.szemet bevettem már 13 óra telt el. és ezután mindig ebben az időelcsúszásban vettem be este fél 11kor. ezek alapján mikor leszek teljesen védett ha ma is este fél 11kor szedem be a második levél első szemét?
2014. jún. 12. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:

12 órán túli csúszás esetén nem eltolni kell az időpontot, hanem egy hétig kiegészítő védekezés

ha meg időpontot akarsz változtatni, azt a legegyszerűbb az új levél első szeménél, és akkor nem kavar be

ennyire nem fontos a másodpercre pontosan akkor bevenni

és szerintem védett vagy, hiszen az egy hét kiegészítő védekezésen is túl vagytok, azóta megvolt a megvonásos vérzés is, és elkezdted az új levelet

2014. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Száz százalékos védettség nincs és soha nem is lesz, legfeljebb csak 99,9% százalékos.
2014. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!