Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után pár nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után pár nap szünet, majd barnás folyás. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A várandósság előtt évekig a Tri-Regol 21+7 fogamzásgátlót szedtem. Fél évvel ezelőtt, a szoptatás abbahagyása után újra visszatértem erre a gyógyszerre. Ahogy a betegtájékoztatóban is le van írva, a menstruációm első napján kezdtem el szedni. A negyedik vörösesbarna színű tabletta beszedésének napján jön meg, így négy napig tart. Majd 4-5 nap szünet, és két napig barnás folyás. Ennek mi lehet az oka? Járt már valaki így? Arra gondoltam, hogy ha ebben a hónapban megjön, akkor tartok egy hónap szünetet, és elkezdem újra, hátha változik valami.



2014. jún. 17. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az autókban is 10 000km-enként érdemes olajat cserélni... :-)
2014. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszoknak jobban örülnék, de azért köszi!
2014. jún. 17. 10:57
 3/3 anonim válasza:

Fel evig szedtem a Tri-Regolt. Fel evig gyakorlatilag folyamatosan pecseteltem. Az akkori dokim szerint gyogyszer mellett ez teljesen rendben van. Majd miutan az ugyeleten kotottem ki, mert ugy begorcsoltem, h felallni nm tudtam, kiderult, hogy egy 6x7 cm (!) cisztam van. Meg aznap megmutittek vele. Mindezt 23 evesen. A korhazban felvilagositott egy doki, hogy ez a fogamzasgatlo elavult, nagyon magas a hormontartalma es nagyon sok nonel egy eletre felboritja a hormonhaztartast :/

Kerestem egy masik nodokit, o is ugyanezt mondta. Az elso dokit azonnal levaltottam, kaptam masik bogyot.


En azt javaslom, keress fel egy normalis nogyogyaszt es beszelj vele. Vannak a Tri-Regolnal sokkal korszerubb fogamzasgatlok, amik kevesbe artalmasak ;)

2014. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!